Untitled Document


Vitamin Bar burada!
Markanızın doğal yollardan canlılık kazanması için Vitamin Bar’da birçok hizmet sunuyoruz.

Vitamin'e nasıl ulaşabilirsiniz?

STRATEJİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Pazarlama stratejilerimiz doğrultusunda, bu stratejilere uygun bütünsel iletişim stratejisini, tonunu ve dilini belirliyoruz. Ayrıca bunları değişen koşullara ve zamana göre revize edip, uygulamasını da gerçekleştiriyoruz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.


BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER HİZMETLERİ
Etkinlik yönetiminde profesyonel destek için ‘Vitamin C’ tam size göre... ‘Vitamin C’ sayesinde organizasyonlarınızın başarısını hem yaşayacak, hem de etkinlik sonucunuzu rasyonel biçimde ölçebileceksiniz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.


ONLINE REKLAM HİZMETLERİ
Ürün ve hizmetlerinize canlılık katacak ‘Vitamin E’ sayesinde hem online mecraların gücünden faydalanabilecek hem de interaktif yaşamın pratik ve modern uygulamaları ile iletişim hızınıza ivme kazandırabileceksiniz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
 
REKLAM AJANSI HİZMETLERİ
Markanızın gelişimini gözler önüne sermek ve hedef kitlenizle markanızı buluşturmada ‘Vitamin B’ o kadar etkili ki sonuçları değerlendirdiğimizde markanızın ne kadar yol aldığını keyifle göreceksiniz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.


MEDİKAL YAYINCILIK HİZMETLERİ
Vitamin D sayesinde ‘medikal pazarlama’ ve ‘medikal editörlük’ alanlarındaki hizmetlerimizin kalıcı gücünden faydalanabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.MEDYA İLETİŞİM HİZMETLERİ
‘Vitamin K’nın sonuç odaklı çalışma prensibi ve deneyimli ekibi ile klasik planlama ve satın alma kriterleri dışında, ‘markanıza özel’ medya iletişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.


Eski Büyükdere Caddesi, Silahtar Sokak No:7 /1 34416 4. Levent / İstanbul
Tel:+90.212.283 81 81 Fax:+90.212.283 81 82
e-posta: post@vitaminil.com